ترکیب پارتیشن دوجداره و کمد ایستاده

ترکیب پارتیشن دوجداره و کمد ایستاده یکی از بهترین راه حل های که می توان برای جداسازی محیط های اداری از آن استفاده کرد استفاده از پارتیشن می باشد. پارتیشن های فضای کمی را اشتغال می کنند و در نهایت می تواند سبب زیادتر شدن محیط مورد نظر شوند.

ترکیب پارتیشن دوجداره و کمد ایستاده

مروزه با اینکه مشاغل پیشرفت های زیادی داشته و همچنین رشد کرده اند و پرسنل زیادی به آنها ورود پیدا کرده اند با کمبود فضا مواجه می شوند و موضوع سبب می شود که راندکان کاری مدیران و کارمندان پایین بیاید. به همین دلیل ضروری است که حتما محیط های اداری جداسازی شوند و همچنین دارای امکانات متعددی مانند فایل و کمدهای زمینی باشند و اگر فضا کم باشد این کار به راحتی انجام نمی شود یا با سختی و کوچک کردن فضا حاصل می گردد. این کار توسط متخصصان و طراحان گروه ما به راحتی برای شما انجام می شود تا با ترکیب خلاقانه و طراحی زیبا این کار برای شما انجام گردد.
پارتيشن های تركيبی

این دسته از پارتیشن ها از ترکیب پارتیشن دوجداره و کمد ایستاده حاصل می شوند که علاوه بر اینکه جدا کردن محیط می تواند با جادار بودن کمدها کمبود فضای شما را برایتان برطرف نماید. از نظر اندازه ها و ابعاد پارتیشن ها برابر می باشند و در هر دو رنگ بندی و یک متریال یکسان استفاده می شود که با ترکیب بندی این دو محصول بتواند محیطی جذاب و زیبا را پدید بیاورند.

در دو محصول تلاش بر این بوده است که از نظر ظاهری بین آنها تفاوت های چندانی وجود نداشته باشد. هر دو محصولات نیمه ام دی اف می باشند که با قرار گرفتن در کنار یکدیگر ترکیبی زیبا را پدید آورده اند . در زیر کمدها از پایه های استیل استفاده می شود که هم می تواند برای زیبایی گزینه ی خوبی باشد و هم از نظر نظافت بهبود یافته است . معمولا درب های شیشه ی از یراق آلات درجه یک بوده اند و به شما اطمینان میدهند که در یک محیط امن و پر از آرامش باشید.

دسترسی کمدها می تواند از هر دو سمت صورت بگیرد و البته این موضوع با توجه به نیاز شما تغییر پذیر خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *