درب های پارتیشن ام دی اف

 

درب های پارتیشن ام دی اف : درب های پارتیشن ام دی اف دارای انواع مختلفی هستند که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم
انواع درب های پارتیشن ام دی اف
درب های تمامMDF

در بهای که تماما MDF هستند از سه لایه MDF16 میلی متری تشکیل شده اند که می تواند ضخامت چنین دربهای را به 4/8 سانتی متر برسانند. درچنین محصولاتی استحکام زیادی وجود دارد . معمولا برای اینکه چنین دربهای طول عمری بیشتری داشته باشند مجموعه ما برای پارتیشن ها اقدام به طراحی و اجرای چهارچوب فلزی نموده است. تا علاوه بر اینکه آنها زیبایی دارند از استحکام کافی برخوردار باشند.

در چنین درب های وزن آنها بالا می باشد به دلیل اینکه سه لایه MDF در آنها بکار گرفته شده است و چارچوب های MDF های دیگر نمی توانند درب های را با چنین وزنی تحمل کنند. برای اینکه چنین درب های نصب گردند نیاز است که ارتفاع پارتیشن 2/13 سانتی متر باشد و تفکیک آنها شامل : ارتفاع درب 2/10 سانتی متر است که با فریم چهارچوب3 سانتی متری که در بالای آنها اجرا می شود به صورت مجموع 2/13 ارتفاع را به وجود خواهند آورد ، اگر ارتفاع پارتیشن از وضعیت استاندارد بلند تر باشد در بخش فوقانی درب کتیه اجرامی شود و ما به شما توصیه می کنیم هرگز از ارتفاع کوتاه تر استفاده نکنید. سعی کنید از دستگیره های دو تکه با قفل استفاده کنید که سبب زیبایی زیادی خواهد شد.
درب MDF به همراه شیشه وسط مات

این محصول از ام دی اف با ضخامت 4/8 سانتی متر به شکل قاب و شیشه به ضخامت 6 میلی متر که در وسط آن است تشکیل شده است . اسکلت اصلی درب را این قاب که قطر آن 15 سانتی متر است و جنس MDF دارد تشکیل میدد و در وسط آن یک شیشه سند بلاست قرار می گیرد. در شیشه ها راه مات های به وجود آمده اند که به دلیل شباهت با پرده کرکره های موجود در لت های پارتیشن کنار درب سبب می شود تا در پارتیشن زیبایی خاصی داده شود.
یکی دیگر از دلایلی که از شیشه های سند بلاست استفاده می شود کنترل کردن در طرفین فضای موجود می باشد این در حالی است که سبب عدم عبور نور نمی شود.
برای اینکه مقاومت در شیشه بالا رود و آن را مهار کنند از زوار به قطر3 سانتی متر از جنس MDF همرنگ با پارتیشن استفاده می شود.

درب های پارتیشن ام دی اف

درب های ام دی اف به همراه شیشه راه مات

این محصول مثل محصول های بالا شیشه سند بلاست در وسط به قطر 6 میلی متری و MDF به صورت قاب با ضخامت 4/8 سانتی متری داشته است .
در این نوع درب ها طرح سند بلاست به صورت افقی بکار رفته است و در فاصله های منظمی واقع شده است که خیلی شباهت به پرده کرکره ها در پارتیشن دوجداره دارد و در نهایت با قرارگرفتن این دو گزینه در کنار یکدیگر سبب ایجاد یک محیط زیبا و خاص خواهند شد.
این گونه محصول از لحاظ بازتاب نور و دید از دیگر طرح ها بسیار کارآمد تر خواهد بود.
طراحی و نوع سند بلاست بسیار دارای تنوع می باشد و اگر کارفرما بخواهد می تواند بر روی آن آرم مخصوص شرکت خودش را یا لوگو مخصوصی را حک نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *