قیمت پارتیشن های اداری

قیمت پارتیشن های اداری : مشتریان زیادی هستند که دوست دارند قیمت پارتیشن بندی دفاتر اداری خود را بدانند. اما ما تصمیم گرفتیم که بر اساس نیاز مشتریان خود اطلاعاتی را در مورد قیمت و قیمت گذاری پارتیشن بندی اداری برای شما بیان کنیم.
در قیمت گذاری پارتیشن موارد زیادی دخیل می باشند که می توانیم در ادامه به مهم ترین آنها اشاره کنیم ؛ مشتریان عزیز با آگاهی داشتن از چنین مواردی به راحتی می توانند اقدام به انتخاب پارتیشن مورد نیاز خود نمایند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارتیشن اداری

زمان تولید و نصب پارتیشن

یکی از بهترین نکات و اصلی ترین آنها در قیمت گذاری نمودن پارتیشن مدت زمانی است که برای تولید پارتیشن و نصب محصول بکار گرفته می شود . البته این مدت زمان را می توان با بکار گیری دستگاههای پیشرفته و نیروهای متخصص کم کرد یا حداق زمان را کنترل نمود. اگر می خواهید این موضوع را بهتر درک کنید می توانید  در نظر بگیرید که یک گروه برای اینکه پارتیشن بندی محیط کار را انجام دهند برای خود برنامه ریزی های دارند که نیاز به سرعت بخشیدن در اجرا و تجهیز فضا به  عنوان  یک بستر اصلی برای کار آن گروه می باشد. کنترل نمودن و همچنین سرعت بخشیدم به زمان و تجهیز نمودن این بستر اصلی نیاز دارد که از نیروی مجرب برای اینکار استفاده شود .

البته تهیه ماشین آلات نیز برای اینکار را نباید فراموش نمود. در صورتی که این اجرا زمان زیادی را به طول بینجامد می تواند بازده های مالی و برنامه های آن مجموعه را به تعویق ختم کند و جالب تر اینجاست که در درون مجموعه تفاوت قیمت پارتیشن ارزان با عنوان های متفاوت هزینه خواهد شد.

کیفیت در اجرا

نکات زیادی وجود دارد که در کیفیت اجرای محصولات نقش های زیادی دارند و با قیمت پارتیشن ارتباط مستقیمی داشته اند. یکی از مهم ترین آنها در پارتیشن های MDF نوع MDF است. برخی از تولید کنندگان به دلیل اینکه از MDFهای خارجی استفاده می کنند قیمت این محصولات را بالا می برند حال با وجود این مسئله تولید کنندگان خارجی MDF برای راحتی در حمل نقل از دانسیته آن کم می نمایند.

یکی دیگر از نکات مهم استفاده نمودن از اتصال های صحیح و تفکر برای ایجاد قابلیت جابه جایی محصول می باشد. البته ممکن است برای هر مجموعه ی ایجاد تغییرات کوچکی لازم باشد تا بتوان به صورت کامل از فضای خود استفاده بهینه نمود. البته نباید فراموش کرد که این تغییرات نباید سبب شود تا کل پارتیشن فضا تعویض گردد. پس می توانیم بگوییم یکی از موارد که در قیمت گذاری تاثیر زیادی دارد استفاده درست و صحیح از مواد اولیه می باشد.

اجرای کامل

یکی دیگر از مواردی که می تواند در قیمت محصول تاثیر بسزایی داشته باشد اجرای کامل و درست پارتیشن می باشد. البته می توان هر نوع محصولی را با کم کردن قسمت های از آن با قیمت پایین تری ارائه نمود ولی اگر به این قطعات نیاز نبوده است چرا در طراحی آنها لحاظ شده اند! مثلا می توانیم به پرده در پارتیشن های اداری دوجداره اشاره نمود و یا قسمت پاخور (پایه ) که به عنوان اصلی ترین بخش های پارتیشن به شمار می رود .

پس اگر بخواهیم پارتیشن را برای یک ساختمان در نظر بگیریم پاخور به عنوان یکی از مهره های اصلی ساختمان به شمار می رود ولی برخی برای اینکه این هزینه را پایین بیاورند اقدام به حذف آن می نمایند. البته فراموش نکنید که در قیمت گذاری پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره  نکات بسیار مهم و اساسی دیگری مطرح می باشد که باید آنها را در نظر داشته باشیم. در قسمت زیر برای افرادی که نیاز دارند قیمت حدودی محصولات را بدانند جدولی قرار داده شده است که می توانند از آن کمک بگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *