مقایسه پارتیشن ام دی اف با پارتیشن آلومینیوم

مقایسه پارتیشن ام دی اف با پارتیشن آلومینیوم  : در پارتیشن های دوجداره ام دی اف قابلیتی وجود دارد که می توانند به شکل نیمه اجرا شوند یا تا سقف ادامه داشته باشند در صورتیکه در پارتیشن های آلومینیوم هشت پا به صورت نیمه اجرا گردند به علت قطر کمی که دارند از استحکام لازم برخوردار نمی باشند پس در برابر ضربه نمی توانند مقاومت کند بدین ترتیب از استاندارد خارج می باشند.

پارتیشن دوجداره MDF از دو لایه شیشه و دو لایه MDF به قطر 16میلی متر و پرده کرکره به همراه ولوم تشکیل شده اند که عایق بودن 60الی 70 درصدی  این محصولات در برابر صدا یکی از مزایای آنها می باشد که این کار سبب می شود مدیران از این نمونه در اتاق جلسات و امورمالی و همچنین کارشناسی استفاده نمایند.

البته نباید فراموش کنید که پارتیشن های آلومینیومی  به دلیل اینکه دارای قطر کم هستند و از شیشه تک جداره و ام دی اف 8 میلی متری در آنها استفاده شده است نمی تواند در برابر صدا و حرارت عایق باشند.

مقایسه پارتیشن ام دی اف با پارتیشن آلومینیوم

یکی دیگر از مزایایی که پارتیشن های دوجداره MDF دارند این است که به دلیل دارا بودن قطر زیاد و وزن سنگین تر نصبی مقاوم تر دارند که در برابر پارتیشن های آلومینیومی که به صورت پیچ و مهره ی نصب می شوند و با تکان های شدید و باز و بسته شدن درب ها به لقی روبرو می شوند و به رگلاژ نیاز دارند می تواند گزینه ی مناسب تر و بهتری به شمار بیاید.

به علت اینکه در پارتیشن های دوجداره MDF از پرده کرکره ولوم دار استفاده می شود می تواند این امکان را به مشتری بدهد که نور محیط را کنترل نماید و در مواقع لازم به شکل روشن یا به شکل سایه در بیاورد اما باید توجه کنید که این ویژگی در پارتیشن های آلومینیومی وجود ندارد. در چنین محصولاتی برای اینکه دید کنترل شود از MDF به شکل نیمه استفاده می گردد و این کار موجب کم شدن دید کافی و پایین آمدن نور محیط می گردد.

از نظر ظاهری نیز  قطعا به دلیل تنوع زیاد پارتیشن های MDF در انتخاب طرح ، رنگ و پرده کرکره طرح سوئدی که به آن ظاهری زیبا می دهد نمی توان آنان را با پارتیشن های آلومینیومی هشت پر مقایسه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *