مقایسه پارتیشن ام دی اف (MDF) و شیشه ای

مقایسه پارتیشن ام دی اف (MDF) و شیشه ای : از نظر ظاهری پارتیشن های ام دی اف با شیشه ی ها خیلی تفاوت دارند. در پارتیشن های شیشه قطر 10 میلی متر و در پارتیشن ام دی اف 13 سانت می باشد که مسلما می توانیم پی ببریم در جای گرفتن حجم فضا تاثیرزیادی داشته است . پارتیشن های شیشه ی در مقایسه با پارتیشن های MDF از نظر عایق بودن صدا بسیار کارآمدتر می باشند. در پارتیشن های MDF به دلیل اینکه از پرده کرکره ی و ولوم استفاده می شود این امکان را به مشتری خواهد داد که نور محیط را کنترل نماید و به معنی دیگر سایه روشن کند.

پارتیشن
در پارتیشن های زیبایی از نظر زیبایی جلوه ی زیبایی دارند زیرا در چنین محصولی از شیشه ساتینا ، نصب استیکر ، سند بلاست استفاده می شود ولی امکان کنترل نور به شکل متغییر در چنین پارتیشن های وجود ندارد.طرح های گرافیکی و استیکرها به میزان گسترده می باشند که می توانند سبب شوند تا رنگ شیشه تغییر نماید.

پارتیشن های MDF این امکان را دارند که در ارتفاع های مختلفی اجرا شوند ولی پارتیشن های شیشه ی نمی توانند اینگونه اجرا گردند و بایدبه شکل کامل و تا سقف اجرا شوند.
در پارتیشن های MDF از درب بازشو به همراه لولا استفاده می گردد. لازم است بدانید در چنین محصولی نمی توان از درب ریلی استفاده نمود .

در پارتیشن های شیشه ی از درب های ریلی استفاده می شود که یکی از مزایای اصلی این پارتیشن ها این است که فضای کم تری را برای بازشدن درب اشغال می نمایند.
انواع درب پارتیشن اداری

درب بازشو به همراه لولا
درب ریلی

مشتری در پارتیشن های ام دی اف می توانند طرح های بیشتر و رنگ های زیادتری را در اختیار داشته باشد و با یک دید وسیع با توجه به محیط خود پارتیشن را انتخاب نماید. البته پارتیشن های ام دی اف دوجداره در عایق سازی نیز رتبه خوبی را کسب می کنند.
دقت داشته باشید که هر دو پارتیشن زیبا و مناسب و همچنین دارای کیفیت می باشند و می توانند در محیط های مختلف برای جداسازی فضا مورد استفاده قرار بگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *