هدایت و جاسازی کابل در پارتیشن

هدایت و جاسازی کابل در پارتیشن : طراحان پارتیشن شرکت دکومد کار جاسازی کابل در پارتیشن را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند تا علاوه بر راه اندازی کار مشتری بتوانند طرحی با پارتیشن بندی تمیز و مرتب را تحویل مشتری بدهند . جاسازی سیم باید به طریقی انجام شود که خللی در رفت و آمد ایجاد نکند و علاوه بر آن باید ایمنی را در نصب آن رعایت  کرد تا هیچ گونه مشکلی به وجود نیاد .

پارتیشن
مسیر دهی سیم از سیستم کمپیوتر یا مادر از درون پارتیشن

پارتیشن را میشود با نظر کار فرما بکار گرفت اما از پیش  کارفرما حتما گروه نصب کنندگان پارتیشن را در اطلاع قرار دهد تا نصب کنندگان پارتیشن هم به دستاویز گرد برش زخامت های پارتیشن را از لبه ها برش می دهند تا سیم یا وسایل مرطبت سیستم یا کامپیوتر از درون آن هدایت شود ودر آخر پریز آن به پایه پارتیشن دوجداره ی اداری نصب شود .
در دوره های اوایل کار نظرات اعضای گروه پارتیشن دکومد این می باشد که برای دسرس بودن آسان و نیز برای باز و بست نشدن بدنه پارتیشن اداری برای تغیر مکان در سیم ها و وسایل مرطبت از داکت بهره می گیریم  که مقاومت و عمر پارتیشن اداری دوجداره هم بیشتر می شود .
عبور سیم یا کابل از پارتیشن طوری انجام میشود که اصلا خطری برای سیم و پارتیشن ندارد  و قابل ذکر است که گروه پارتیشن کار خود را بعد از اتمام سیم کشی انجام می دهند تا نصب پارتیشن بصورت تمییز و شیک و بدون ایراد دربیاید .

با شرکت دکومد همراه شوید و ازدیگر خدمات آن از جمله پارتیشن ادرای , پارتیشن , انواع پارتیشن , پارتیشن دوجداره و .. بهره ببرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *