پارتیشن اداری دوجداره و انتخاب طرح رنگ

پارتیشن اداری دوجداره در طرح و رنگهای متنوعی میتواند تولید شود و این بدلیل استفاده از ام دی اف در بدنه پارتیشن دوجداره میباشد که دارای تنوع بسیار بالایی از طرح و رنگ میباشد . در این مقاله قصد داریم شما را در انتخاب طرح مناسب برای پارتیشن اداری دفتر کار خود راهنمایی کنیم . در ابتدا باید توجه داشته باشیم در انتخاب طرح ورنگ عجولانه تصمیم نگیریم و همه جوانب را در نظر داشته باشیم . این دفتر کار شما خواهد بود که رنگ و طرح مورد علاقه شما را به خود میپذیرد و علاوه بر سلیقه خود باید به زیبایی و جذابیت طرح و رنگ به کار رفته در محل کار عموم پسند بودن آنرا هم در نظر داشته باشید تا برای ارباب رجوع و مراجعه کنندگان شما نیز این رنگ دلپذیر و جذاب باشد . اما نگران نباشید این مسئله بسیار پیچیده و دشوار نیست و با کمک این مقاله از عهده انتخاب رنگ پارتیشن اداری دوجداره محل کار و دفتر شرکت و اداره خود بر خواهید آمد .

هنگامیکه برای انتخاب رنگ مورد نظر خود برای تکمیل دکوراسیون اداری خود و اجرای پارتیشن اداری محل کار سمپل و نمونه رنگهای ام دی اف را بررسی میفرمایید با رنگها و طرح های متنوعی روبرو میشوید . بعضی از این رنگها بصورت یکپارچه و اصطلاحا تک رنگ میباشند مانند سبز , آبی یا نارنجی یکدست و بعضی از رنگهای دیگر در طرح چوب خود را نمایان میکنند مانند گردویی , فندقی , راش , ملچ و … که دارای طرح چوب و رگه هایی از چوب در بطن خود میباشند و از این رو گرمی و زیبایی چوب را در ذهن بیننده تداعی میکنند . بعضی از این رنگها و طرحها هم بصورت مدرن و امروزی و با شکلهای گوناگون و یا طرحهایی با خطوط در هم تنیده خود را نمایان میکنند که مانند طرح های چوب که به شکل برش مقطعی از چوب است نمیباشند و زاییده ذهن خلاق طراحان طرح و رنگ میباشد .

                                            پارتیشن ادری

یک نکته کلیدی برای انتخاب طرح رنگ در پارتیشن اداری را به خاطر داشته باشید و اگر میخواهید پارتیشن دوجداره زیبایی در محل کار خود داشته باشید به این نکته توجه فرمایید و آن هم این که همانطور که میدانید ام دی اف علاوه بر رنگ دارای طرح هم میباشد مانند رگه های طبیعی چوب و یا خطوط در هم تنیده و یا گره های چوب فارغ از رنگ ام دی اف توجه به این طرح در انتخاب رنگ ام دی اف پارتیشن بسیار مهم میباشد .برای نصب و اجرای یک پارتیشن 2 جداره زیبا و پارتیشن شیک نکته طلایی این است که سعی کنید رنگهایی را انتخاب کنید که دارای طرح و بافت ریز و پیوسته باشند و تا آنجا که میتوانید از طرحهایی با گره های زیاد و دارای خطوط موازی پررنگ استفاده نکنید . دلیل آن هم این است که پارتیشن دوجداره بصورت بلوک ساخته میشود و رعایت عرض زیر 100 سانتیمتر در بلوک الزامی میباشد ( بدلیل قرار گیری تیرک 25 میلیمتری بصورت عمودی جهت استحکام پارتیشن و همچنین کم شدن عرض شیشه پارتیشن جهت رعایت استاندارد آتشنشانی ) هنگامی که برش برای این منظور انجام میشود و اگر ام دی دف دارای خطوط برجسته ممتد باشد در پایان هر بلوک شاهد قطع این خطوط و جلوه ای مصنوعی خواهیم بود که ظاهر زیبا و جذابی نخواهد داشت . و طرح نامفهومی را از حس و حال چوب بر جای خواهد گذاشت که ناتمام و مصنوعی خواهد بود . بهترین حالت برای انتخاب طرح و رنگ پارتیشن دو جداره وقتی است که ما به سراغ طرح هایی با بافت ریز و دارای خطوط غیر ممتد و یا با خطوط طرح چوب کم رنگ برویم رنگهایی مانند رنگ راش , افرا و معروفترین آنها ونگه این خاصیت را دارند . با این انتخاب ضمن استفاده از حس و حال و گرمای طبیعی چوب جلوه و زیبایی بیشتری را از دکوراسیون در پارتیشن اداری دوجداره محل کار تجربه خواهیم کرد .

شما میتوانید از تماس با کارشناسان مجرب شرکت پارتیشن اداری دِکوُمُد (DECOMOD) 7 روز هفته و از ساعت 8 صبح الی 9:30 شب کسب اطالاعات و راهنمایی نمایید . با تشکر از توجه شما , امیدواریم همواره مطالب آموزنده بیشتری را در مورد پارتیشن , پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره و بطور کل پارتیشن بندی اداری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *