چرا پارتیشن ؟

پارتیشن کی و چه موقع به کمک ما می آید ؟ چرا به پارتیشن احتیاج داریم ؟ آیا واقعا شما به پارتیشن احتیاج دارید ؟

احساس نیاز به پارتیشن :

در زمینه پارتیشن مقالات و نوشته های زیادی را خوانده و شنیده ایم . بارها در سایتها و وبلاگها سعی شده پارتیشن را تعریف کنند : پارتیشن در لغت به معنی جدا کننده و … ولی موردی در جستجوها یافت نشده که مشتری بداند آیا به این مورد نیاز دارد و یا آیا با استفاده از پارتیشن اوضاع وی بهتر از قبل می شود . آیا در درآمد و کسب و کار مشتری پارتیشن تاثیر گذار است ؟ چه مسئله ای باعث می شود که مشتری به ما به عنوان تولید کننده پارتیشن مراجعه کند و هزینه کند؟

خوب این سوالها  در ذهن هر کسی ممکن است شکل گیرد . اما جواب این سوالها را در متن زیر خواهید یافت دکومد با نگرشی متفاوت به حقوق مصرف کننده می نگرد و این موضوع برای مجموعه دکومد به عنوان تولید کننده بسیار اهمیت دارد همکاران عزیز هم میتوانند این بخش را مطالعه کنند تا سرویس بهتری به مشتری خود بدهند ولی تنها خواهشی که داریم این است که از کپی کردن این مطلب و سایر مطالب این سایت که برخواسته از ذهن نویسنده می باشد خودداری فرمایند.

خوب شما به عنوان یک کاسب , تاجر , پزشک , و یا با هر عنوان شغلی به یک محل کار احتیاج دارید . بطور حتم باید برای تهیه مکان مورد نظر به دنبال خرید و یا جاره آن باشید وقتی که به دنبال ملک مورد نظر برای خرید یا جاره هستید با نقشه و پلن های مختلفی رو برو می شوید حالا باید پرسنل و چیدمان نیروی انسانی خود را در محل مورد نظر تصور کنید آیا برای منشی محلی در نظر پرفته شده است ؟ آیا به اندازه کافی اتاق دارید ؟ آیا قسمت مدیریت و یا سالن کنفرانس جدا شده است ؟ اگر کار شما آموزشی می باشد آیا به اندازه کافی کلاس و اتاق آموزشی دارید ؟ خوب نمیشود تا ابد به دنبال ملک ایده آل خود باشید چون سازنده ملک نمیدانست که برای چه منظور شما ملک را خرید یا اجاره خواهید کرد خوب فکری که به زهن شما میرسد این است که جستجو کافیست حالا باید خودم دست به کار شوم و تغییراتی در ملک ایجاد کنم . در این میان شما میتوانید هوشمندانه عمل کنید و صفر تا صد پروزه تجهیز شرکت و یا محل کار خود را به یک کاردان بسپارید . بهترین روش برای ایجاد یک دیوار کاذب برای ایجاد فضای مناسب کاری استفاده از پارتیشن خواهد بود . یاد آوری مینماییم در صورتی که ملک شما استیجاری می باشد حتما از مدل مدولار و با قابلیت انتقال و جابجایی در خصوص پارتیشن استفاده نمایید چون در صورت پایان مهلت اجاره و یا عدم توافق با مالک پارتیشن شما در محل جدید هم قابل استفاده می باشد . اگر هم ملک برای خود شماست که چه بهتر حتما از بهترین مدل پارتیشن بهره ببرید . پارتیشن مدولار مانند سایر تجهیزات و مبلمان اداری شما متعلق به شماست و جزو سرمایه منقول شما به حساب می آید . خوب پس به این نتیجه رسیدیم که در صورتی که ملکی با تمام امکانات خوب ولی بدون اتاق یا دیوار کافی روبرو شدیم نگران نباشیم چون توسط پارتیشن این نیاز و نگرانی برطرف می شود . فقط باید در انتخاب دقت بیشتری به خرج دهیم .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *